× змінити валюту:
usd   euro   грн  
 
Dinitrol-Украина Dinitrol-Украина 044 501 4033
 
 
Захист від корозії Клеї та герметики Шумоізоляція та антигравій Очищувачі Інструмент для автоскла Автохімія
Контакти Про компанію Де придбати СТО Dinitrol Новини Акції
 

Додатково
прайс-листПрайс-лист та швидке замовлення
Каталоги в ПДФКаталоги у ПДФ
ВидеоТехнології
СтатьиФотогалереї
СтатьиСтатті

Підписка на новиниАнтигравій 

Антигравій Dinitrol 440 сірий

Артикул: 11023

Антигравійне декоративне покриття, що швидко сохне, з пластиковим наповнювачем для захисту місць під бамперами, порогів від абразивного зносу. Забарвлюється. Сірий колір. 1 л.

Ціна: 691.60 грн
 

Антигравій Dinitrol 445 чорний

Артикул: 11019

Антигравійне декоративне покриття, що швидко сохне, з пластиковим наповнювачем для захисту місць під бамперами, зовнішніх поверхонь порогів від абразивного зносу. Забарвлюється. Колір чорний. 1 л.

Ціна: 700.70 грн
Новинка!
 

Антигравій Dinitrol 445 (500 мл)

Артикул: 11045

DINITROL® 445 є антикорозійним та антигравійним матеріалом на основі синтетичної смоли/пластику, який забезпечує довготривалий захист кузова. Після висихання, матеріал стійкий до холодних гідрокарбонатних засобів для чищення, впливу лужних і кислотовмісних очищувачів, морської води і дорожньої солі.

Ціна: 416.32 грнХороший антигравій для захисту порогів та днища автомобіля

 
Для захисту автомобіля від корозії недостатньо стандартних матеріалів та антикорозійної мастики, особливо якщо він експлуатується поза міськими дорогами. 
Їзда по щебеню приносить багато неприємностей - і в першу чергу це стосується абразивного зношування поверхонь, відкритих до попадання гравію з-під коліс: колісні арки, частини днища і зовнішні обважування. 
Ми рекомендуємо використовувати для захисту додаткові матеріали для антигравію, які часто називають антигравій body, баранчик. 
Ми наводимо найпопулярніші склади для антигравію, які наносяться розпорошенням.
  • Ці захисні матеріали на основі синтетичної смоли із пластиковим або гумовим наповнювачем використовуються для покриття місць під бамперами, захисту порогів та зовнішніх обважень.
  • Антигравій застосовується для захисту підніжок кузова, дверних порогів, спойлерів, задніх спідниць та колісних ніш,
  • Завдяки хорошим шумопоглинаючим властивостям, матеріал часто використовується для обробки внутрішніх поверхонь кузова, таких як салон, багажник, капот і т.д., де застосування матеріалів на основі бітуму не бажано.
  • Матеріали Дінітрол також застосовуються для покриття тильної сторони обтічників та інших кузовних облицювань, що дозволяє значно знизити шум від граду та дощових крапель.
  • Після висихання, матеріали стійкі до холодних гідрокарбонатних засобів для чищення, впливу лужних і кислотовмісних очищувачів, морської води та дорожньої солі
  • Покриття чорного або сірого кольору та добре фарбуються під колір автомобіля.
Купити матеріали Дінітрол можна у Києві або з доставкою по містах України. 
Усі ціни наведені з урахуванням ПДВ.


  версия для печати   вверх  

Dinitrol-Україна © 2013 | Розроблено у студії - ABC.NET.UA dinitrol@amtech.com.ua